J. Przytuła i E. Borys
Kalinowice 238 A
22-400 Zamość
+48 607 042 394
+48 601 096 036
promat.sc@op.pl

O nas: Studnie

Promat s.c. to firma wykonująca studnie głębinowe i studnie wiercone na obszarze Polski wschodniej – od Podkarpacia po Mazowsze, głównie na terenie Lubelszczyzny. Zakres naszych usług obejmuje przede wszystkim miejscowości takie jak: Zamość, Lublin, Biłgoraj, Janów Lubelski, Kraśnik, Tomaszów Lubelski, Hrubieszów, Krasnystaw, Chełm, Lubartów, Opole Lubelskie, Łęczna, Kazimierz Dolny, Nałęczów, Poniatowa itd.

Firma Promat s.c. ma duże doświadczenie w swojej branży. Posiadamy wykwalifikowaną kadrę pracowników. Wiercimy otwory studzienne o średnicy do 160 mm. Wykonujemy również odwierty pod pompy ciepła, piezometry i odwodnienia. Zajmujemy się także montażem pomp głębinowych wszystkich typów, kompletnych hydroforni, przyłączy wod-kan oraz systemów nawadniających do ogrodów, sadów , plantacji i pól uprawnych.

 

Woda jest najbardziej rozpowszechnioną cieczą występującą na Ziemi. Jest także niezbędna do życia wszystkim organizmom. Wodę pitną tak często stosowaną w naszych domach możemy uzyskać z wód głębinowych.

Dla właścicieli domków jednorodzinnych i ogrodów idealnym rozwiązaniem jest posiadanie studni głębinowej. Pozwala to na oszczędność pieniędzy z tytułu opłat za pobieraną wodę. Rozwiązanie to mogą stosować zarówno firmy jak i osoby indywidualne.